"sıradışı evlilik teklifleri" Etiketli Blog Yazıları

Eşimle evlendiğimizde o kadar gençtik ki o gün ne gelinlikten ne de düğünden hiçbir şey anlamamıştım. Durum böyle olunca daha evliliğin ne demek olduğunu bilemeyen bizler, evcilik oynar gibi bir 10 yılı devirdik. Sonrasında ise erken yaşta evlenmenin verdiği olumsuzluklar mı yoksa altta yatan başka nedenlerden midir bilinmez eşimle boşanmaya karar verdik.

Gelin görün ki aslında birbirimize o kadar çok alışmışız ki bu ayrılık ancak 3 ay sürdü. Eşim bir gün tek taş yüzük ile karşıma geldi ve sanki ilk kez flört ediyormuş gibi bana diz çökerek evlenme teklifi etti. İşte gerçek duyguları o anda yaşadım ve genç kızların ne kadar mutlu olduklarını düşündüm. Hemen evet denildi ve bizler gerçek bir düğün yapmaya karar verdik. Bu bizim ikinci baharımız olacaktı.

Yazının tamamını okuyun »

ilginc-evlilik-teklifleri

Bu soruyu hangi kadına sorarsanız sorun kısa süreli bir düşünme evresinden mutlaka geçer. Her kadın özellikle sevdiği adamdan evlilik teklifi alarak hayatlarını kurmak ve bir ömür boyu çocuklarına anlatacak güzel bir anısı olmasını diler. Burada görev erkekler düşüyor elbette. Günümüz erkekleri artık bu konuda daha hassas ve mutlaka özel bir sürpriz ile harika bir anı bırakmaya çalışıyorlar. Evliliğe ilk adıma önem veren erkekler evlilik süresinde de aynı önemi gösteriyorlar.
Nasıl bir evlilik teklifi almak isterdiniz? Romantik bir yemekte size taktim edilen bir pırlantalı yüzük ile mi, yoksa sahilde baş başa otururken birden ortaya çıkan bir yüzük ile mi? İlla yüzüklere gerek yok diyen kesimden iseniz, daha birçok farklı organizasyonlar sizleri bekliyor.

Yazının tamamını okuyun »

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.