"silivri düğün salonları" Etiketli Blog Yazıları

silivri-dugun-salonlari

Oldum olası Ankara’da yaşamış ve oraları çok sevmiş biriydim. Ta ki memur olan babamın tayini Silivri’ye çıkana kadar. Geldiğimde henüz 17 yaşındaydım ama görür görmez şimdiki eşime âşık olmuştum bile. Birbirimizi bir hayli geç tanıdık ve deli gibi bir aşk ile bağlandık. 24 yaşlında ise artık evliliğin doğru karar verdiğine inandık. Her ne kadar bütün akrabalarımız Ankara da olsa da, erkek tarafının yaşadığı şehir her zaman ağır basıyor. Silivri’de güzel bir otelin balo salonunu kiraladık ve harika bir düğün günü yaşadım. Kısaca Silivri düğün salonlarının en güzeli kiraladık diyebilirim.

Ankara’dan gelen misafirlerimizi için biz özel bir otobüs tuttuk. Nerede ise bir düğün salonu kadar para ödedi diyebilirim babam. Zaten zavallı büyün düğün masraflarının kendine düşen parçalarını bile tek maaşla almakta zorluk çekti. Her ne kadar nişanlımın durumu iyi olsa da, bizler kendi üzerine düşeni yapan insanlarız. Bu sebeple Silivri düğün salonu içinde çok yüksek paralar ödemedik.

Düğün günü hiç uykuda kalan gelin gördünüz mü? Şuanda gördünüz Jgece kimse beni rahatsız etmesin diye sesini kısmıştım ve sonra da açmayı unutmuşum. Dolaysı ile nişanlım beni aramış ama bir türlü ulaşamamış. Çıkıp gelmesi derken nerde ise 10 gibi uyanmış oldum. Apar topar otelin kuaförüne gittik ve hemen saçlarımın yapına başlandı. Gelin başım çok özel ve özenli oldu. Gören herkes acayip beğendi

Silivri düğün salonuna vardığımızda ise bendeki heyecan artık kalbimi yerinden çıkaracaktı. Harika bir düğün ve çok güzel bir gece geçti. İşte bu an bence her genç kızın yaşaması gerekilen bir an olarak anılarda yer edecek. Benimde öyle oldu ve hala unutamıyorum.

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.