"kadıköy" Etiketli Blog Yazıları

İstanbul büyüdüğüm şehir. Evlilik planlarım, düğün hayallerim de İstanbul‘da olacaktı. İstanbul’un en şahane yerinde güzel bir düğün salonu kiralamak istemez miyim? İsterim tabi ki. Bizimki öyle ayrı evlerde yaşanan bir aşk değil. Tanışmamızın üzerinden 6 ay geçtikten sonra aynı evi paylaşmaya başladık. Eşim İstanbul Kadıköy’de bir kitapçı sahibi ve bende alışveriş yaparken aşk doğuverdi. Her ikimizde relax ve abartıyı sevmeyen tipleriz. Bana kalsa ben düğün bile yapmazdım da işte ailenin tek çocuğu olunca, anne mutlaka istiyor. Aslında şimdi düşününce iyi ki düğün yapmışım diyorum.
İstanbul Kadıköy’de düğün salonu pek aramadık. Bizim aklımızdaki düğün böyle bahçesi olan bir bar düğünüydü. Mekânda İstanbul Kadıköy olunca pek zorlanmadık. Rıhtıma yakın bir mekânda hem bahçesi olan hem de ferah bir mekanı kapattık. Her ne kadar düğün salonu olmasa da annemler yine de beğendi.

Yazının tamamını okuyun »

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.