"istanbul düğün salonu fiyatları" Etiketli Blog Yazıları

İstanbul düğün fiyatlarını detaylı olarak inceleyeceğiz. Düğünün gerçekleşeceği salonun yeri, havadarlığı ve dizaynı gibi unsurlara önem verdiğiniz kadar; fiyatına da önem vermeniz ve bütçenize uygun düğün salonlarını tercih etmeniz gerekir. Kalabalık nüfusun kattığı olumlu bir etki olarak hemen her keseye hitap eden düğün salonlarının yer aldığı İstanbul, düğün fiyatlarındaki ucuzluk ve cazipliklerle diğer şehirlerden de yeni evli çiftlerin teveccühünü kazanıyor. Dünya evine İstanbul ili içerisinde girmeye karar veren çiftler, İstanbul düğün fiyatlarını araştırarak fiyat teklifi toplama yolunu tercih ediyorlar. Genel olarak fiyatlandırmalara baktığımız zaman ise karşımıza aşağıdaki gibi bir tablo çıkıyor.

istanbul-dugunleri
Açık havada gerçekleşen kır düğünleri, normal düğün salonlarına nazaran çok daha fazla bütçe gerektiriyor. Mekanın lokasyonuna, denize nazırlığına ve bulunduğu bölgeye göre değişiklik gösteren fiyatlar kişi başına 50 TL‘den başlayıp 150 TL’ye kadar yükselebiliyor. Düğünün gerçekleşeceği mekanın otoparkı, planlama yöneticisi, valet servisi ve kapasitesi fiyatı etkileyen en önemli unsurlardan. Aynı zamanda misafirlerinize ikram etmek istediğiniz yemekler ve içecekler de fiyata KDV ile birlikte ekleniyor.

Yazının tamamını okuyun »

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.