"İstanbul düğün salonu" Etiketli Blog Yazıları

istanbul-dugunleri

Oldum olası Bursa nın dışında hiçbir yeri görmemiştim. Aslına bakarsanız Bursa dışında da yaşayamazmışım gibi geliyordu. Ta ki internette bir arkadaş sitesinde eşimle tanışıncaya dek. Aslında pek anlamam ama siteye gırgırına üye oldum. Nerede bilebilirdim ki bir aşka tutulacağımı ve İstanbul’da düğün yaparak ve orada yerleşeceğimi

Aslında her şey şaka gibi oldu. Şakadan yapılan bir evlilik teklifi bizi 6 ay içinde nişanlanma ile buluşturdu. Nişanı kız tarafı yapacağı için Bursa da oldu ama düğünümüz erkek taraflarının ısrarı ile İstanbul düğün salonunun da yapıldı.

İstanbul’a ilk gelişim nişan düğün alışverişleri için oldu. Açıkçası çok da fazla hoşuma gitmedi. Bana çok karışık ve bir o kadar kabalık geldi. Çok sınırlı kalacağımız için hemen bir an önce alışverişleri yaptık ve oturacağımız evi kiraladık. Eşim ve ailesi Maçka da oturuyor. Bu sebeple evimizi de o civarlarda tuttuk.

Yazının tamamını okuyun »

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.