"istanbul çekmeköy düğün" Etiketli Blog Yazıları

Çekmeköy’de Hayallerimin Düğünü İle Dünya Evine Girdim

cekmekoy-dugun-salonlari

Düğün, benim hayatımın en özel anı olmalıydı. Çekmeköy Laila Düğün Salonu‘nda güzel bir düğün bizi bekliyordu.Ne zaman konuşurken düğün lafı geçse benim aklıma gelen şey, masallar gibi bir düğünle evlenmek olmuştur. Bu konuda çok hayal kursam da hiçbir zaman bu hayalleri gerçekleştirebileceğimi düşünmezdim. Bir gün hiç ummadığım bir anda ileride birlikte hayatımı geçirmek istediğim kişi ile tanıştım. Tanışmamızın üzerinden çok kısa bir süre geçtikten sonra da evlenmeye karar verdik.

Biz çok fazla anlamasak ta ailelerimiz geleneklere uygun olacak şekilde gerekli olan bütün merasimleri yerine getirmeye başladılar. Biz de çok büyük bir heyecan içinde olanı biteni seyrediyorduk. Ve en sonunda nişan törenimiz yapıldı ve düğün tarihi konuşulmaya başlandı. İki aile kendi arasında konuşarak düğün tarihini kararlaştırdılar ve bununla birlikte bir telaş ta başladı. Tutulacak ev, eşyalar, gelinlik derken sıra geldi düğün salonunu seçmeye.

Düğün salonunu seçmek hepsinden de zor oldu. İstanbul düğün mekanlarına hızlıca bakıyorduk internetten. Çünkü herkesin bildiği, merkezi bir yerde düğün salonu bulmamız gerekiyordu. Çekmeköy düğün salonlarının birçoğu tam da bizim aradığımız özelliklere sahipti. Biz düğünümüzü kokteyl tarzı yapmak istemiştik. Ve buna uygun bir düğün salonu bulmamız gerekiyordu. Bu semtte istediğimiz düğün salonunu nihayet bulduk. En sonunda tüm büyük sıkıntıların üstesinden de gelmiştik. Kına gecesi sadece benim ve kız arkadaşlarımın katıldığı bir eğlence şeklinde geçti.

Nihayet düğün günü geldi çattı. Gelinlerin düğün telaşları nasıl olur bilirsiniz. Düğün günü öncesinde alışveriş yaparken bende çok endişeliydim. Hiçbir şeyin yetişmeyeceğini düşünerek çok telaşlı bir şekilde hazırlıklarımı tamamlamaya başladım. Kuaförde işimizi hallettik ve en sonunda çekmeköy düğün salonuna girdik. Salon tam da bizim istediğimiz gibi hazırlanmıştı. Görevli kişiler söylediğimiz her şeyi hiçbir eksiği olmadan yerine getirmişlerdi. Bize de sadece bu kadar güzel bir salonda evlenmek kalmıştı.

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.