"Gelinlik seçimi" Etiketli Blog Yazıları

Düğün gününüz yaklaştıkça sizi de bir stres basıyor ve yetişmeyeceğini mi düşünüyorsunuz. Hiç panik yapmayın ve tüm işlemleri ile sırası ile gerçekleştirerek her şeyin ne kadar rayında gittiğini kendi gözleriniz ile görün.

Nikâh günü ve Salon Ayarlaması

İlk yapmanız gereken nikâh tarihini almanız ve daha sonrasında düğün yapacak iseniz mekan ayarlaması yapmanızdır. Salonlar özellikle yaz aylarında ful dolu olduğu için en erken zaman diliminde kaparo vererek o günü kendinize ayırmalısınız. Böylelikle artık her şeyi zamana yayarak yapmaya başlayabilir ve kendinizi büyük güne hazırlayabilirsiniz.

Gelinlik Provaları

Gelinlik seçiminiz özel olarak diktirmekten yana kullanacak iseniz en az 3 ay önceden başlamanızı öneririz. Özellikle çalışıyor iseniz provalarınız aksayabilir ve böylelikle 3 ay size bir hayli yetecektir. En az 15 gün öncesinden gelinliğiniz her hattı ile hazır olmalıdır.

Yazının tamamını okuyun »

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.