"gelin saçı nasıl yapılır" Etiketli Blog Yazıları

gelin-basi-modelleri

Bir gelini güzel yapan sadece gelinliği değil, gelinliği ile bir bütünlük yaratan gelin başı da çok önemli bir ye kaplamaktadır. Özellikle saçlarınız da düz ve dalgalı modellerin haricinde topuz gibi modeller istiyorsanız biraz araştırma yapıp size hangi topuzun daha fazla yakıştığını da biraz gözlemlemeniz gerekir. Gelin saçı özellikle son dakikalara sığdırılmaması gereken ve gelinin tam olarak içine sinen bir model olması gerekir. Özel spreyler ile korumaya alınmalı ve sizi düğün gecenizde koruyacak kadar dayanıklı olması şart.

2013 Gelin Başı Modelleri

Gelin saçı yaptırmaya karar verirken öncelikle kuaförünüze kendinizi iyice anlatmalısınız. Tarzınızı ve yüz tipinize neyin daha iyi gideceğini ancak siz bilirsiniz. Bir kâhkül mü yoksa tamamı gerilmiş bir saç mı size daha çok yakışacak. İnanın bunun anahtarı yalnızca sizde olacak. Deneme yanılma yolu ile de öğrenebilirsiniz, fakat bunun için bir hayli fazla zamanınızın olması gerekiyor.

Yazının tamamını okuyun »

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.