"düğün için çay bahçesi" Etiketli Blog Yazıları

Bizim için Üsküdar Kızkulesi’nin bir hayli önemli yeri vardır. Eşimle ilk kez orada tanıştık ve orada evlenme teklifi aldım. Gönül isterdi ki orada evlenebileyim ama bu maddi olarak bizi çok fazla aşardı.Üsküdar düğün mekanlarını da sürekli araştırıyorduk. Bu sebeple biz de oradan pek fazla uzaklaşmayarak ama Kızkulesi’ni de gören bir çay bahçesinde düğünümüzü yapmaya karar verdik. Üsküdar’da kapalı bir düğün salonunda düğünümüzü yapmak yerine Kızkulesi’ni gören bir çay behçesinde tören yapmak daha güzel olacaktı.

Çay bahçesi düğün mekânı mı demeyin. Çay bahçesi dediysem düğün günleri özel süslemeleri ve dekorları ile harika bir alana dönüşüyor. Biz ortalama 200 kişi çağırdık. Bu 200 kişinin de maksimum 150 kişisi anca gelmiştir. Sizler bu kadar kişiyi nereye oturtacağız diye düşünmeyin. İnanın ki çağırdığınız birçok kişi zaten bahaneler bulup gelmiyor ya da bizim ki öyle oldu.

Yazının tamamını okuyun »

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.