"Düğün Günü Psikolojisi" Etiketli Blog Yazıları

Düğün günü heyecanı

Heyecanlı gelin ve damatlar. Sakin olun! Düğün günü heyecanlı olmak çok doğal bir duygu

Merhaba, ben 3 ay önce dünya evine girmek dedikleri o harika duyguyu yaşamaya başladım. İstedim ki, yaşadıklarımı ve mutluluklarımı beni tanıyan ya da tanımayan herkes ile paylaşayım ve herkesin hayallerinde düğünlerine biraz da olsa katkıda bulunayım. Bu heyecanlı düğün günümden bahsetmek ve sizlere düğün günü ile ilgili tavsiyeler de vermek istiyorum.

Düğün öncesi tüm telaşelerinizi unutun. Ben düğün öncesinde bir hayli stresli biriydim. Gelinliğim yetişecek mi, düğün evim hazır mı, çeyizlerim nasıl dizilip bitecek gibi her konuyu kafama takıyor ve bunu da doğal olarak nişanlıma aktarıyordum. Oysa şimdi düşünüyorum da ne kadar boş ve gereksiz endişelermiş. Düğün günü ne kadar heyecanlanıyormuş insan işte o zaman anladım. Ama bu heyecan da bence düğünlerin olmazsa olmazları. Maziye baktığımızda düğün anılarımızdan konuşurken bu tatlı telaşlar aklımıza gelip gülüşeceğiz eşimle. 🙂

Yazının tamamını okuyun »

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.