"damatlık hangi marka" Etiketli Blog Yazıları

En uygun damatlık takımını alırken mutlaka yazımızı okuyun. Hangi damatlık markaları daha çok tercih ediliyor takip edin. Damatlık seçerken nelere dikkat etmelisiniz bu konuda bilgi ahibi olun.

Öncelikle seçeceğiniz damatlığın vücut yapınıza uygun olması gerekmektedir. Düğün sezonunun açılması ile birlikte hazır giyim markaları damatlıklarda yeni trendlerle öne çıkmaktadır. Seçeceğiniz damatlık sizi olduğunuzda kilolu göstermemeli ve asla mevsimi dışında bir kumaş olmamalıdır. Aksi taktirde yazın ortasında kışlık bir damatlık hiç hoş görünmeyeceği gibi aynı zamanda sizin de oldukça rahatsızlık duymanıza neden olacaktır.

damatlik-modelleri
Kaslı olan erkeklerin üzerine yapışık gömlek ve slim fit tarzda pantolon tercih etmemesi gibi, göbekli erkeklerin de asla göbek altı pantolon tercih etmemesi gerekmektedir. Aksi taktirde olduğundan daha şişman görünerek fotoğraflarda hiç de olmadığınızı gibi görünebilirsiniz. Genellikle hafif bol kesim damatlık takımlar ve tam ölçülerde ayarlamış kol ve bacak boyları damatların zaten şık görünmesine yardımcı olacak temel unsurlardır. Fazla kilolu ya da göbekli damat adaylarının asla yapmaması gereken bir diğer detay ise ceket önünün iliklenmemesidir. Eğer ceket önü kapatılırda göbek daha da vurgulanacaktır. Ceketin ön kısmı açık bırakılarak kemer göbeğin üzerinde tutulmalıdır. Bu sayede daha şık ve zayıf görüneceğinizden emin olabilirsiniz.

Yazının tamamını okuyun »

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.