"beylikdüzü düğün" Etiketli Blog Yazıları

Yıllarca ailem tarafından çok özenle yetiştirildim. Evimiz her zaman modern görünümlüydü. Birbirimize karşı asla saygısızlık yapmadan, çok güzel anılarla dolu bir çocukluk geçirdim. Büyüdüğüm zaman da işler değişmedi. Aynı mutluluğu iş hayatımda da yaşadım. Ve gün geldi artık sevdiğim insan ile evlenmeye karar verdik. Evlenmek istediğim kişi de aynen benim karakterimde biriydi. Bundan dolayı anlaşmamız zor olmadı.

muhtesem-dugun-beylikduzunde

Ailelerin tanışması ile birlikte iş resmiyete binmeye başladı. Bu resmiyet ile birlikte heyecan da arttı. Kız istemeye geldikleri zaman sanki onları ilk defa görmüşüm gibi heyecanlandım. Nasıl geçtiğini anlamadan yüzükler parmaklarımıza takılmıştı bile. Bu mutlu günün keyfini yaşayamadan yeni telaşlarla boğuşmaya başladım bile. Biz söz kesildikten sonra nikâh kıymadan direkt düğün yapmaya karar vermiştik. Bundan dolayı hiç vakit kaybetmeden düğün salonu aramaya başladım. İstediğim düğün salonu hem modern hem de şık olmalıydı. Çünkü gelecek olan misafirlerin keyifli olması demek, bizim de keyifli olmamız anlamına gelecekti.

Yazının tamamını okuyun »

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.