"beşiktaş düğün salonları" Etiketli Blog Yazıları

Geçmişte evlenmeyi aklından bile geçirmeyen ben, çok kısa bir süre önce yepyeni bir hayata başlamak için ilk adımları atmaya başladım. Sevdiğim insan ile birlikte mutlu bir yuva kurmak için ilk adımları attık. Ancak tabi ki de bu süreçte birçok sıkıntıya da göğüs germek zorunda kaldık. Bu sıkıntılar bizi çoğu zaman yıldırmaya başlasa da çok kısa süre de bu sıkıntıların üstesinden gelmeyi başardık.

besiktas-dugunleri

Sıkıntıların sona ermesi ile birlikte nihayet kız isteme günü kararlaştırıldı. Heyecanla beklenen gün sonunda kız isteme merasimi sona erdi ve her şey yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Nişan günüdür, kına tarihidir derken nihayet düğün tarihi ve yeri de konuşulmaya başladı. İki tarafın yakınlarının da gelebileceği bir yerde düğün yapmak istedik. Beşiktaş düğün salonları bizim için çok uygun olacaktı. Biz de seçimimizi bu semtten yana kullandık. Beşiktaş’ta isteğimize göre düğün salonu bulmak tahminimizden çok kısa sürdü ancak sıkıntımız bu kadar çok düğün salonu arasından seçim yapmak oldu. Fakat en sonunda kendi kafamıza uygun bir beşiktaş düğün salonunu seçtik.

Yazının tamamını okuyun »

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.