"Bakırköy düğün salonları" Etiketli Blog Yazıları

bakirkoy-dugun-salonlari

Bizim düğün günümüze o kadar hızlı karar verirdi ki, açıkçası gönlümüzce beğendiğimiz bir düğün yapma fırsatını pek bulamadık. Benim hayallerimin düğünü hep kır düğünü olsa bile, düğün günümüze bir hafta kala ancak Bakırköy düğün salonunu bulabildik. Bakırköy aslında hem bize, hem de erkek tarafına çok yakın bir yer olduğu için dışarı semtlere pek kaymadık.

Düğün günüme kadar ne kadar çok çalıştığımı anlatmama gerek yok. Nikâh tarihimden ortalama 1 ay sonra evlenmiş bulduk kendimizi. Neden bu kadar hızlı oldu diye merak mı ettiniz. Çünkü eşim bir an önce askere gidecekti ve bizde asker öncesi bu ilişkiyi mutlu sona kavuşturmayı planladık.

Bakırköy’de düğün salonları genellikle hep aynı büyüklükte. Bir hayli kabalık bir aileye ortam sağlayabilen bu semt bizimde ilk tercihimiz oldu ve hafif küçük bir bahçesi de olan düğün salonunu yanlış hatırlamıyorsam 3 bin liraya tuttuk. İçin pasta kuruyemiş ve meyve suyu ikramı da dâhildi.

Yazının tamamını okuyun »

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.