"Bahçelievler Düğün Salonları" Etiketli Blog Yazıları

balayi-suiti

Size Bahçelievler‘de havuzlu bir düğün salonunda yaptığımız düğünden bahsedeceğim. Bu mutlu günümü sizlerle paylaşmak istiyorum. Nasıl oldu nasıl bitti anlayamadım ama 3 aylık flört dönemi hemen nişanlılık ile 3 aylık nişanlılık dönemi de evlilik ile sonuçlanıverdi. Bu kadar hızlı olmamızın nedeni galiba aşkımıza duyduğumuz güven duygusuydu ve öylede oldu. 2 yıldır evliyim ve her gün iyi ki evlenmişim diyorum. Sizler ile düğün gecemi paylaşıp heyecanlarımı anlatmak istiyorum.

Eşimle her ne kadar kısa süredir tanışıyor olsak da, düğün hakkında ki kararlarımız hep birbiri işle tuttu. Be de hep havuz başında bir düğün yaptırmak isterdim ama ne kadar tutacağı hakkında bir bilgi sahibi olamazdım. Öncelikle toplamda 300 kişi olacağımızı hesaplayınca yemekli havuz başı düğünü daha çok mantıklı gelmeye başladı. Biz aslında Avcılarda otuyoruz am istediğimiz gibi bir mekân pek bulamadık.

Yazının tamamını okuyun »

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.