"Bağcılar düğün salonları" Etiketli Blog Yazıları

bagcilar-dugun-salonlari

Kim ne dersin desin ama bir genç kız için düğün gününden daha özel bir an olamaz. Bağcılar düğün salonları hikayemizin başlangıcı oldu. Benim evliliğim aslında severek ve yıllarca aşk yaşadığım biri ile gerçekleşmedi. Bizim buraların adetlerine göre aileler oturulur karar verilir, yalan yere kızın fikri alınır ve evlilik gerçekleşir. Her ne kadar bende de durum böyle olmuş olsa da, ben eşimi daha gördüğüm ilk anda sevmeyi başardım. Kız isteme merasimleri oldu ve Bağcılar düğün salonlarına bakmak üzere son aşamalara gelindi.

Kayınvalidem sağ olsun biraz daha anlayışlıdır. Bana hangi salonu beğenirsem onu tutacaklarını söyledi. Bütün gün bağcılar düğün mekânlarını gezdik ve en sonunda 400 kişilik pastalı düğün salonu ile anlaştık. Her ne kadar tam olarak anlamasam da ortalama 3 bin lira verdiklerini biliyorum.

Yazının tamamını okuyun »

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.