"bachata dans" Etiketli Blog Yazıları

Düğünde güzel bir dans şovu sergilemek için birçok alternatif var bunlardan ilki dans dersleri. Dans derslerinin süreleri özel düğün gecenizde yapmak istediğiniz dansa göre değişiyor. Düğünlerde tercih edilen dans türleri de genelde şunlardır;
BACHATA
Romantizmin içlerine işlediği çiftler için en iyi seçim olacak dans türüdür bachta. Genellikle gitarın ön planda olduğu bachata dans türünde vurmalı çalgılarda kullanılır. Bir Dominik dansı olan bu dans hoş ritimli ve gayet romantiktir. Yapacağınız dans hareketlerinin daha etkileyici görünmesi için zarif bir gelinlik tercih etmeniz hoşluk katacaktır.
VALS
Düğünlerde yapılması sıkça tavsiye edilen güzel ve duygulu bir danstır vals. Çiftler vals dansı birbirlerine kenetlenmiş biçimde etraflarında dönerek yaparlar. Bu dansta hareketlerde büyük kısıtlamalar olmaz ve rahat hareket edilen bir danstır.
RUMBA
Senelerdir düğünlerin gözdesi olarak bilinen danstır. Çok kolay ve aynı zamanda zarif olan rumba düğüne az zamanı kalanların rahatlıkla kısa zaman ayırarak öğreneceği kolay bir danstır. Yavaş olmasına karşın tempolu bir danstır.
TANGO
Var olduğundan buyana aşkın ve tutkunun dansı olarak adlandırılır. Etkileyici ve büyüleyici bir şölendir. Ayak hareketlerinin ağırlıkta olduğu bir dan olduğundan kabarık gelinliklerin tercih edilmemesi önerilir. Kabarık olmayan düz modellerle hareketlerin rahat olacağı gibi dansınızın hoşluğu da göz önünde olacaktır.
SALSA
Hemen hemen tüm gelin damat adayları tarafından seçilen romantik olduğu kadar kıvrakta olan bir dans türüdür. Kıpır kıpır oluşu sebebiyle eğlenceli düğün ortamlarına en çok yakışan dans türüdür. Zaten özünde de bir salon dansı olan bu dans atmosfere uyumlu olacaktır.
Sizde düğün merasiminizi farklılaştırmak ve özelleştirmek adına eşinizle ortak görüşleriniz doğrultusunda giyeceğiniz gelinlik, damatlık ve düğün mekanınıza uygun dans seçimlerinde bulunup bu mutlu gününüzü daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Düğün Arayanlar

  • düğünde nasıl dans edilir
  • nasil dans edilir
  • vals dans

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.