"Avcılar düğün mekanları" Etiketli Blog Yazıları

avcilar-dugun-salonlari

Düğün günümde başıma gelenleri herkes ile paylaşmak ve bilgilendirmek adına anılarımı sizler ile paylaşmak istedim. Benim düğün günüm bir numara ve harikaydı diyemeyeceğim pek. Hiç olmayacak ve binde bir yaşanacak bir kötü olay düğünümüzün üzerine karabulut gibi çöktü.

Aslında her şey bir masal gibiydi. Her şey sırası ile ilerliyor ve tam da olması gerektiği gibi oluyordu. Nişanlım her zaman anlayışlı ve her kararı bana bırakan biridir. Bu sebeple harika bir düğün olacağını umuyor ve gün geçtikçe daha da heyecanlanıyordum. Her şey hazırdı. Avcılar düğün mekânımızı ayarlamış ve günlerin geçmesini bekliyorduk.

Düğün günüme 3 gün kala ise damat tarafının hanesine bir karabulut gibi en yakın akrabalarının trafik kazası geçirdiği haberi geldi. Nişanlım ve tüm ailesi resmen yıkıldı. Dolayısı ile bende onların bu acısını paylaştım ve düğün günüm yaklaşırken olan bu durum içinde ayrıca bir üzüldüm. Bu sebeple son anda düğün yapılmaktan vazgeçildi.

Yazının tamamını okuyun »

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.