"100 kişilik pastalı düğün" Etiketli Blog Yazıları

100-kisilik-dugun-mekanlari

Düğününüz kaç kişilik olacak?

Eğer sizlerde kalabalığı sevmiyor ya da fazla bir akrabaya sahip değilseniz 100 kişilik düğün harika seçim olacaktır. Özellikle az kişi olduğu için harika bir yemekli düğünde yapılabilir ve gelen konuklar fazlası ile ağırlanabilir. Sizler için 100 kişilik düğün salonlarını araştırdığımızda hiç zorlanmandan bulacağınızı gördük. Daha büyük kapasiteli olan düğün salonları bile 100 kişilik için düğün yapıyor ve ona göre ücretlendirmeyi belirliyorlar.
Pastalı düğün yapacak iseniz kişinin çok büyük önemi bulunmuyor. Klasik olan salon parasından ücretlendiriliyorsunuz. Özel ek ikramlar var ise belki bunlardan dolayı bir indirim alabilirsiniz ama genelde pastalı olduğu için sabi ücret ödemeniz muhtemeldir. 100 kişilik pastalı düğün için sizler ortalama 3 bin lira ile 5 bin lira arasında değişen ücretlerde hesaplama yapabilirsiniz.

Yazının tamamını okuyun »

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.