Sahil Düğünü İle Fark Yaratın

Sahil düğünü her ne kadar kulağa hoş gelse de hem organize olması hem de maddi olarak yetiştirmek bir hayli zor diyebiliriz. Özellikle bütçesi olanlar için iyi bir alternatif olacak sahil düğünleri için özellikle Kilyos düğün mekânlarından olan beachleri tercih edebilirsiniz.

Düğün mekânı ile konuşmalarınız dâhilinde onlar saat 5 gibi hazırlıklara başlayacak ve ortalama 7 ye kadar her şey hazırlanacaktır. Böylesine bir düğün için organizasyon firması ile çalışmanız nerede ise şart diyebiliriz. Güzel bir giriş ve güzel bir mekân yapmak anca profesyonel ellerden çıkabilir.

Sahil düğünlerinde tema genellikle mavi olarak belirlenir. Sizlerde mavi ve tonlarını kullanabilir ve tam deniz havası oluşturabilirsiniz. Organizatör sizin için tüm detaylar ile ilgilenecek ve doğru adımlar atıldıktan sonra göreceğiniz görüntü sizleri âdete büyüleyecek. Güzel bir sahil düğün fiyatı olarak ise en az 40 bin lirayı gözden çıkarmalısınız. Özellikle mekân süslemeleri için bir hayli bütçe gidecektir.

Sahilde düğün yaptığınızı her konuğunuz bilmeli ki ona göre giyinsinler. Bu sebeple düğün davetiyesine yazmayı asla unutmayınız. Sizlerde efil efil uçuşan bir gelinlik tercih edebilir ve tam anlamı ile ortama uyum sağlayabilirsiniz. Yanınıza yedek ayakkabı almayı da asla unutmayınız. Saçlarınız uçuş uçuş makyajınız ise hafif olmalıdır.

Sahil düğününde fotoğraf çekimlerinizde çok özel olacak ve çok güzel kareler yakalamış olacaksınız. Sizlerde farklılık arıyor ve sahil tam bana göre diyorsanız hemen nişanlınız ile konuşun ve mekânlar ile konuşmaya başlayın. Yılın düğüne aday olacak kadar güzel bir düğün sizlerin de hakkı ve sizler bunu başarı ile yapacaksınız. Harika bir doğa, güzel bir sahil ve evet diyen iki sevgili. Hayallerde daha güzel ne yer edinebilir ki?


Etiketler:

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 2.491 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.