Düğün Fotoğrafları

Düğün gününüzün yıllardır haylini kuruyor olabilirsiniz ama bize inan ki düğün bittikten sonra aklınızda hiçbir kare kalmayacak. Nerede bir rüya gibi geçecek olan o anları sizlere ileride hatırlatan tek şey çektiğiniz video ve fotoğraflar olacak. Bu sebeple bu iki ayrıntıya çok fazla önem verin ve en iyi şekilde olmasını talep edin.

dugun-fotograf-1

Artık salon fotoğraf çekimleri tarih oldu. Kış ayında yapılan düğünler için bile harika tarihi mekânlar fotoğraf çekimi için mekânlar tercih ediliyor ve sizlere yine çok özel çekilmiş kareler kalıyor. Bu sebeple öncelikle tarihinizi ayarlayın ev duruma göre alternatif kapalı mekân arayışlarını da bir göz atın deriz.

dugun-fotograf-2

Eğer düğün yağacağınız yer şık bir tarihi mekân ya da kır bahçesi ise, zaten fotoğraf çekimi için çok uzaklara gitmenize gerek kalmayacak. Sizler kolayca düğün alanında güzel ve şık fotoğraflar çektirebilirsiniz. Özellikle doğal ve samimi olacağınız fotoğraflar ile tam bir ambiyans yaratacak ve belki yanına üstü açık özel bir otomobil ekleyerek de fon oluşturabileceksiniz.

dugun-fotograf-3

Düğün fotoğrafları için isterseniz paket şeklinde anlaşabilirsiniz. Kına gecesini de dâhil edip o şekilde bir fiyat almak daha avantajlı olabilir. Özellikle fotografçınız ile konuşmalı ve çekeceğiniz pozları daha önce az çok aklınızda belirlemelisiniz. Tam saatinde randevuda birleşmeli ve vakit geçirmeden fotoğraflarınızı çektirip yola koyulmalısınız.

Düğün fotoğrafları size hatıra kalacak en büyük hediye olacak. Yıllar sonra çocuklarınız ve sizler inceleyip ne güzel bir günün odluğunu görecek ve o gün adeta düğün gününüze döneceksiniz. En güzel pozları büyütüp evin belli kısımlarını da asabilir ve o anı her an yaşatabilirsiniz. İster komik pozlar, isterseniz birbirinize aşk ile baktığınız bir kare poz. Düğün gününüzü en iyi anlatacak bu kareler sizlere bir ömür hatıra kalsın.


Etiketler: ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 1.617 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.