Beylikdüzü’nde ki Muhteşem Düğünüm

Yıllarca ailem tarafından çok özenle yetiştirildim. Evimiz her zaman modern görünümlüydü. Birbirimize karşı asla saygısızlık yapmadan, çok güzel anılarla dolu bir çocukluk geçirdim. Büyüdüğüm zaman da işler değişmedi. Aynı mutluluğu iş hayatımda da yaşadım. Ve gün geldi artık sevdiğim insan ile evlenmeye karar verdik. Evlenmek istediğim kişi de aynen benim karakterimde biriydi. Bundan dolayı anlaşmamız zor olmadı.

muhtesem-dugun-beylikduzunde

Ailelerin tanışması ile birlikte iş resmiyete binmeye başladı. Bu resmiyet ile birlikte heyecan da arttı. Kız istemeye geldikleri zaman sanki onları ilk defa görmüşüm gibi heyecanlandım. Nasıl geçtiğini anlamadan yüzükler parmaklarımıza takılmıştı bile. Bu mutlu günün keyfini yaşayamadan yeni telaşlarla boğuşmaya başladım bile. Biz söz kesildikten sonra nikâh kıymadan direkt düğün yapmaya karar vermiştik. Bundan dolayı hiç vakit kaybetmeden düğün salonu aramaya başladım. İstediğim düğün salonu hem modern hem de şık olmalıydı. Çünkü gelecek olan misafirlerin keyifli olması demek, bizim de keyifli olmamız anlamına gelecekti.

Beylikdüzü düğün salonlarını gördüğüm zaman gözlerime inanamadım. Tam da istediğim tarzda düğün salonlarının hepsi buradaydı. Bana ise sadece bunlar arasından seçim yapmak kalıyordu. Ben de bunu yaptım. İstanbul’da Düğün salonu ile ilgili her şeyi planladım ve artık düğün gününü beklemekten başka bir şey kalmadı. Ve en sonunda düğün günüm geldi çattı. Bin bir telaşla başlayan maceram en son kuaföre girdiğimde son buldu. Koltuğa oturana kadar o kadar yorulduğumu fark etmemiştim bile. Kuaförden çıktığım zaman artık her şeyin farkına varmaya başlamıştım. Beylikdüzü düğün salonuna girdiğim zaman misafirlerin mutluluğu yüzlerinden okunuyordu. Sadece ben değil, bizim düğünümüze gelen insanlar da çok keyifli bir şekilde bu düğünden mutlu ayrıldı.


Etiketler: , , ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 1.140 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.