Yaz Düğünleri İçin Farklı Damatlık Kombinleri

damatlik-kombinleri

Yaz mevsiminin gelmesi ile beraber artan kutlamalar ve düğünler için markalar tasarım yarışına girmiş durumdalar. Yazın en trend ve özel renklerini kombinlerinde kullanan markalar damatlar için de farklı özel seçenekler sunmaktadır. Damat adaylarının yaz mevsiminde ağır damatlıkları giymelerinin imkansız olduğunun farkında olan markalar da bunun için özel tasarımlar yapmış bulunmaktadır. En özel kesimlerini ve renklerini damatların damatlıklarında kullanan markalar yaz için sıra dışı bir çizgiyi takip ederek daha farklı tasarımlara imza atmış bulunmaktadır.

Damatlığınızın yaz için olmasının anlamı oldukça büyüktür. Bu mevsimde dilediğiniz renkleri damatlığınız içerisinde kullanabilir ve farklı kumaş tercihlerinde bulunabilirsiniz. Damatlıklarda farklı renkler hem mevsime ayak uyduracaktır hem de düğün mekanınızın genel konseptiyle uyum halinde olmanıza yardımcı olacaktır. Sizler de yaz düğünü yapacaksanız seçmiş olduğunuz mekana göre damatlık seçiminde bulunabilirsiniz. Örneğin deniz kenarı ve yatta yapılacak bir düğün için damatlığınızın alt kısmını bermuda pantolon ya da farklı bir şort olarak tercih edebilirsiniz. Kravat yerine aksılar ve papyon da oldukça şık duracaktır. Ayrıca düğününüzün ilk giriş kısmında ve konuklarınızı ağırlarken giyeceğiniz ceket de hem keten kumaştan tercih edilebilir hem de yazın en pastel renklerinden oluşabilir. Bu hoş kombinler sayesinde sizler de neden yaz düğünü tercih ettim diye ağır damatlık takımların için vahlanmazsınız. Tam tersine düğününüzün keyfini çıkarırsınız.

Damatlık kombininizi yaparken gelininizin seçmiş olduğu gelinliğin ayrıntılarından kendi damatlığınıza pay çıkarabilir ve uyum sağlaması için ince detaylarla kombinleyebilirsiniz. Bu sayede muhteşem bir ikili olduğunuzu seçimlerinizle de göstermiş olurusunuz. Gelin çiçeğindeki renklerden kendinize damat ceketi seçimi yapabilmeniz de en güzel olasılıklardan biridir. Bu sayede müstakbel eşinizle fotoğraflarda harika görüneceğinize emin olabilirsiniz.


Etiketler: , ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 2.201 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.