Tam Bir Balayı Yaşadık

Balayı tatili
Düğünümüzü Taç Düğün salonunda yaptık. İstanbul Avrupa yakasında Fatih’te bulabildiğimiz en güzel mekanlardan biriydi diyebilirim. Düğün salonundan çıkar çıkmaz balayına gidelim dedik. Aslında oldum olası hep yurtdışı balayı konsepti istemişimdir ama işin içine girince hayallerin pek gerçekleşmediğini yakından görüyorsunuz. Nişanlımla hep görmek istediğimiz Venedik turunu maalesef düğün döneminde çok aşırı para harcadığımız ve sıfır tükettiğimiz için bir başka zamana erteledik ama bu yine de bir balayı yapmayacağımız anlamına gelmiyordu.
Biz yaklaşık 3 ay önceden düğün günümüzü aldığımız için, balayı tatilini de erken rezervasyon ile hallettik. Düğünüm mayıs sonu olduğu için en sıcak yer Antalya olur diye düşündük ve 3 günlük bir ayarlama yaptık. Hep gazetelerde okuduğum ve aşk oteli olan Adam&eve oteline yer ayırttık ve tabi ki balayı çifti olacağımızı söylemeyi ihmal etmedik.
Otele girdiğimizde bir melek kız bizi karşıladı ve tüm oteli gezdirdi. Daha sonra odaya gittiğimizde ise her yerin kırmızı konsepte olduğunu gördük. Balayı çiftlerine özel bir kutlama ile küvet ağzına kadar su dolu ve içinde de gül yaprakları vardı. Akşama doğru ise odamıza büyük bir tepsi içinde birçok meyce ve tatlı çeşitleri ile bir şampanya geldi. Her ne kadar otelde yediklerimizde dolayı onlara elimizi bile süremedi isek de yine de çok güzel bir jestti.
Otel büyük çoğunlukla çiftleri ağırladığı için pek de çocuk yoktu. İnanır mısınız hiç bu kadar romantik bir oda görmemiştik. Her yer ayna ile kaplıydı ve harika bir ortamdı. Herhalde yurt dışına gitsem bu kadar mutlu olmazdık. 3 gün nasıl bitti hiçbir şey anlamadık. İnşallah seneye tekrar gitmeyi düşünüyoruz. Balayının en güzel yanı hep beraber olmanız ve bir daha hiç ayrılmayacağınızı bilmeniz. Açıkçası bu 3 gün benim şimdiye kadar yaşadığım en özel ve güzel günlerimi oluşturdu.


Etiketler: , ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 1.089 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.