Nasıl Bir Evlilik Teklifi Almak İsterdiniz?

ilginc-evlilik-teklifleri

Bu soruyu hangi kadına sorarsanız sorun kısa süreli bir düşünme evresinden mutlaka geçer. Her kadın özellikle sevdiği adamdan evlilik teklifi alarak hayatlarını kurmak ve bir ömür boyu çocuklarına anlatacak güzel bir anısı olmasını diler. Burada görev erkekler düşüyor elbette. Günümüz erkekleri artık bu konuda daha hassas ve mutlaka özel bir sürpriz ile harika bir anı bırakmaya çalışıyorlar. Evliliğe ilk adıma önem veren erkekler evlilik süresinde de aynı önemi gösteriyorlar.
Nasıl bir evlilik teklifi almak isterdiniz? Romantik bir yemekte size taktim edilen bir pırlantalı yüzük ile mi, yoksa sahilde baş başa otururken birden ortaya çıkan bir yüzük ile mi? İlla yüzüklere gerek yok diyen kesimden iseniz, daha birçok farklı organizasyonlar sizleri bekliyor.
Evlilik teklifleri genellikle tek taş ile yapılır gibi bir kanıyı var etmesi elbette yanlış bir durum. Bazen bir öpücük ile ya da yapılan şiddetli kavgadan sonra birde sarılarak yapılan evlilik teklifleri de kadının aklını başından alan teklifler olsa gerek. Sizlerde sadece sevginin gücüne inanacak ve aslında tektaş yüzüğün gerçek duyguların yanında bir hiç olduğunu kendinizde hissederek öğreneceksiniz.

parasutle-evlenme-teklifi

Paraşütle atlarken evlilik teklifinde bulunmak çok harika olmalı. Evlenmezsen açmam paraşütü

En sıra dışı evlilik teklifleri arasına biraz daha marjinallik ekleyebilirsiniz. Örneğin bir yamaç paraşütü yaparken, gökten metrelerce yukarıda ve bir siz birde onun olduğu en nadir anlardan birinde evlilik teklifi ile taçlandırmak ne de güzel olacaktır bir düşüncesiniz. Kanaatimce aşağıya indiğinizde bile ayaklarınız yerlere basmayacak ve sizler hala bir rüyanın tam ortasında yaşıyor olacaksınız. Belki bir cadde de yürürken onlarca kişinin etrafınızı sarıp” evlen onunla” yazan bir pankart açmaları hoşunuza gidecektir.
siradısı-evlenme-teklifleri
Sevgilinize ufak tefek tüyolar vererek de nelerden hoşlandığınız ve beklentilerinizi anlatabilirsiniz. Kadınlar tüyo verme işini iyi yaparlar ama erkekler bazen anlamayabiliyor. 🙂 Böylelikle hem sizin beğeneceğiniz bir teklif ile karşılanır hem de erkek tarafını bir nebze olsa da işlerini kolay hale getirirsiniz. Sizlerde harika bir teklife hazır olun ve bu anları mutlaka fotoğraflayın.


Etiketler: ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 2.479 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.