Bayan Dj Fatma Civelek Kına gecelerinin en çok tercih edilen Dj’i

Bayan Dj Fatma Civelek
 
Bayan Dj’i Fatma Civelek bayanlar arası düzenlediğiniz her türlü nişan, kına gecesi, düğün, davet ve organizasyonlarda profesyonel dj’lik hizmeti vermektedir.
 
Piyasada bir çok  Bayan Dj olmasına rağmen sadece muhafazakar kesime hitap ederek, muhafazakar kesime hitap etmede öncülük yapan, bir çok gazeteye röportaj veren, canlı yayın televizyon kanallarının konuğu olan Fatma Civelek’i diğer Bayan Dj’lerden ayıran sadece tanınmış olması değil, aynı zamanda işini hem iyi, hemde severek yapıyor…
 
Bayan Dj Fatma Civelek gazetelere verdiği röportajlar ve canlı yayın programlarına çıkmasıyla Türbanlı olduğu için bir çok insanın tepkisini topladı fakat yaptığı iş sadece kadınlar arası yapılan organizasyonlarda kadınları eğlendirmekti, geçte olsa tepkisini gösteren bir çok insan düşüncelerinin yanlış olduğunu anlamış oldu…
 
Nişan, Kına Gecesi, Düğün gibi sadece kadınlar arası düzenlenen organizasyonlarda Bayan Dj olarak Fatma civelek’i görmek isterseniz, Bayan Dj’in web sitesi olan www.djfatmacivelek.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Etiketler: , ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 2.500 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(5 Yorum)

 1. Nurhan Akın diyor ki:

  Fatma hanımı bir yakınımın kınasında görmüştüm, gerçekten enerji dolu ve çok eğlenceli birisi… Bir bayan olarak, bayanları da bir şeyler başarırken görmek gerçekten çok güzel bir duygu, kına gecesi için dj arayanlar hiç düşünmeden fatma hanımı seçebilirler…


 2. Ayfer Ceylan diyor ki:

  3 Ay sonra kına gecem var, eğlencede sadece bayanlar olacak, bayan dj arıyorduk bu sayfayı gördük. Şartlar ve fiyatlar nedir yardımcı olur musunuz?


 3. Ayşegül Koç diyor ki:

  Kina gecem icin bayan dj istiyorum, firansadayim. Fiyati mail atsrmisiniz?


 4. Yönetici diyor ki:

  Merhaba ayşegül hanım, şuan için sadece Türkiye deki organizasyonlarda sahne alıyor. İlerleyen zamanlarda ne olur bilemeyiz.


 5. tuba diyor ki:

  Merhaba 3 mayısta ankarada kına gecem olucak fiyat alabilirmiyim teşekkürler.


Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.