Kadıköyde Harika Bir Düğün Salonu

İstanbul büyüdüğüm şehir. Evlilik planlarım, düğün hayallerim de İstanbul‘da olacaktı. İstanbul’un en şahane yerinde güzel bir düğün salonu kiralamak istemez miyim? İsterim tabi ki. Bizimki öyle ayrı evlerde yaşanan bir aşk değil. Tanışmamızın üzerinden 6 ay geçtikten sonra aynı evi paylaşmaya başladık. Eşim İstanbul Kadıköy’de bir kitapçı sahibi ve bende alışveriş yaparken aşk doğuverdi. Her ikimizde relax ve abartıyı sevmeyen tipleriz. Bana kalsa ben düğün bile yapmazdım da işte ailenin tek çocuğu olunca, anne mutlaka istiyor. Aslında şimdi düşününce iyi ki düğün yapmışım diyorum.
İstanbul Kadıköy’de düğün salonu pek aramadık. Bizim aklımızdaki düğün böyle bahçesi olan bir bar düğünüydü. Mekânda İstanbul Kadıköy olunca pek zorlanmadık. Rıhtıma yakın bir mekânda hem bahçesi olan hem de ferah bir mekanı kapattık. Her ne kadar düğün salonu olmasa da annemler yine de beğendi.
Her şey marjinal olunca gelin ve damat normal olur mu 🙂 olmaz tabi ki. Ben gelinlik seçimimi beyazdan yana kullandı isem de, ayakkabımı tam bir kırmızı olarak satın aldım. Eşimde papyonu kırmızı alınca bir hayli komik bir görüntü oluverdi. Benim gelinliğim çok farklıydı keşke size fotoğraflarını atabilsem. Düz iniyordu ve ön etek kısmı dizlerden aşağı transparandı. Yani gelinliğimin içinden kıpkırmızı ayakkabılarım hemen dikkat çekiyordu.
Düğün fotoğraflarımızda aynı havada ve bir hayli esprili şekilde çekildi. Esasına bakarsanız her şey harikaydı. İlk dansımız bile alışılmışın dışında hareketli bir parçada yaptık. Az biraz danslardan anlarız ve bu hünerlerimizi de göstermek istedik. Takı merasimi ise yapmadık. Daha doğrusu masaları dolaştık. Ama şunu söyleyebilirim ki böylesi çok daha zor ve yorucu oldu. Masaların arasında geçmeye çalışmak ve masadaki herkesi tek tek öpmek düşündüğümüzden çok daha uzun geçti. Bu sebeple sizlerde iyi düşünün ve kararınızı verin. Sonuçta harika bir düğündü. Bu düğün ısrar eden ailelerimize teşekkür ederiz.


Etiketler: , , ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 1.195 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.