İstanbul Şile de Bir Plaj Düğünü

Oldum olası denizleri severim. Hayalimde hep denizlerin üzerinde evleneceğim o günler yatıyordu. Her ne kadar denizin üzerinde evlenemesek de, hemen yanı başında evlendik. Bizim düğün günümüz bir hayli farklı oldu diyebiliriz. Aynen bu filmlerde gördüğünüz gibi her detayını bizler yaptık.
İstanbul Şile düğün mekânları bakınca aklıma pek yatmadı. Ben daha deniz kenarı bir yer arıyordum. Bulduklarımız bizi aştı, uygun olanları biz beğenmedik derken, nişanlım bir kafe gösterdi ve burayı süsleyerek biz harika bir düğün yapabiliriz dedi.
İnanın Şile düğün salonlarının en güzeli bizim ki oldu diyebiliriz. Konsepti mavi beyaz yaptık ve tüm masaları deniz fenerleri ile süsledik. Bize biraz pahalıya patlasa da her adımı ile biz ilgilendiğimiz için çok mutlu olduk. Düğüne iki gün kala artık resmen bittik diyebiliriz. Düğün günü ise her şeyi arkadaşlarımız devrettik ve bizler hazırlanmaya başladık.
Ben kuaförü eve çağırdım. Tam da istediğim bir gelin saçı oldu. Hemen sonrasında ise vakit kaybetmeden plaja indik ve konuklar gelmeden fotoğrafları çektirmeye başladık. Saat 6 gibi konuklar gelmeye başladı ve plajda nikâh kıyıldı. O kadar güzel bir anıydı ki anlata anlata bitiremem herhalde. Tam bir düğün oldu diyebiliriz. İçten, samimi ve en önemlisi farklı.
Gelen konuklar biraz şaşırsa da son derece eğlenip geceyi sonlandırlar. Laf aramızda takı merasiminde de beklediğimizden daha iyi sonuçlar aldık. Gecenin en güzel anlarından biri kuşkusuz bu oldu diyebilirim. Evlenmek demek borç demekti ve bizde onu fazlası ile yaşamıştık.
Düğün müzik tercihlerimiz ile her teldendi diyebiliriz. Oynamak isteyen herkesin sevdiği oyun havaları çaldı ve herkesi mutlu etmeye çalıştık. Gecenin sonunda ise yine plajda resimler çektirerek geceyi sonlandırdık.


Etiketler: ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 2.694 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.