İstanbul İstanbul Olalı Görmedi Böyle Düğün

istanbul-dugunleri

Oldum olası Bursa nın dışında hiçbir yeri görmemiştim. Aslına bakarsanız Bursa dışında da yaşayamazmışım gibi geliyordu. Ta ki internette bir arkadaş sitesinde eşimle tanışıncaya dek. Aslında pek anlamam ama siteye gırgırına üye oldum. Nerede bilebilirdim ki bir aşka tutulacağımı ve İstanbul’da düğün yaparak ve orada yerleşeceğimi

Aslında her şey şaka gibi oldu. Şakadan yapılan bir evlilik teklifi bizi 6 ay içinde nişanlanma ile buluşturdu. Nişanı kız tarafı yapacağı için Bursa da oldu ama düğünümüz erkek taraflarının ısrarı ile İstanbul düğün salonunun da yapıldı.

İstanbul’a ilk gelişim nişan düğün alışverişleri için oldu. Açıkçası çok da fazla hoşuma gitmedi. Bana çok karışık ve bir o kadar kabalık geldi. Çok sınırlı kalacağımız için hemen bir an önce alışverişleri yaptık ve oturacağımız evi kiraladık. Eşim ve ailesi Maçka da oturuyor. Bu sebeple evimizi de o civarlarda tuttuk.

Eşim ailenin tek çocuğu bu sebeple her şey bizim istediğimiz gibi oldu. Kesinin ağzı sonuna kadar açıldı ve hep istediğim bir düğün salonunda evlenme fırsatını buldum. Bebek te bir restoran düğünü yapmaya karar verdik ve güzle bir menü kararlaştırdık. Mekânın üstü de açıldığı için aynen kır düğünü havası vermesi de son derece hoşuma gitti.

Gelinlik modelimi Bursa da yaptırdım ve çok içime sindi. Damatlık ürünlerini ise bizlerin âdetinde kız tarafı aldığı için nişanlım benim seçmememi uygun gördü. Ona harika bir takım aldım ve düğün günü heyecanlı bir şekilde başladı. Düğünde canımı sıkan tek şey gelinlik ayakkabımdı. Sizlerde mutlaka önceden deneme yapın ve rahat edip edemeyeceğinizi iyi gözlemleyin. Bunların dışında İstanbul düğün mekânlarının en güzelinde evlendiğim için son derece memnunum. Eşimi seviyorum ve 1 aylık da hamileyim. Gördüğünüz gibi biz bir hayli hızlı çıktık ve bir yıl içinde evlenip birde anne ve baba adayı olduk. Darısı başınıza.

Evlenirken doğru eşi bulduktan sonra güzel bir düğün mekanı tutup unutulmaz bir düğün ile taçlandırmak geriye kalandır.


Etiketler: ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 842 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.