İstanbul düğün fiyatları

İstanbul düğün fiyatlarını detaylı olarak inceleyeceğiz. Düğünün gerçekleşeceği salonun yeri, havadarlığı ve dizaynı gibi unsurlara önem verdiğiniz kadar; fiyatına da önem vermeniz ve bütçenize uygun düğün salonlarını tercih etmeniz gerekir. Kalabalık nüfusun kattığı olumlu bir etki olarak hemen her keseye hitap eden düğün salonlarının yer aldığı İstanbul, düğün fiyatlarındaki ucuzluk ve cazipliklerle diğer şehirlerden de yeni evli çiftlerin teveccühünü kazanıyor. Dünya evine İstanbul ili içerisinde girmeye karar veren çiftler, İstanbul düğün fiyatlarını araştırarak fiyat teklifi toplama yolunu tercih ediyorlar. Genel olarak fiyatlandırmalara baktığımız zaman ise karşımıza aşağıdaki gibi bir tablo çıkıyor.

istanbul-dugunleri
Açık havada gerçekleşen kır düğünleri, normal düğün salonlarına nazaran çok daha fazla bütçe gerektiriyor. Mekanın lokasyonuna, denize nazırlığına ve bulunduğu bölgeye göre değişiklik gösteren fiyatlar kişi başına 50 TL‘den başlayıp 150 TL’ye kadar yükselebiliyor. Düğünün gerçekleşeceği mekanın otoparkı, planlama yöneticisi, valet servisi ve kapasitesi fiyatı etkileyen en önemli unsurlardan. Aynı zamanda misafirlerinize ikram etmek istediğiniz yemekler ve içecekler de fiyata KDV ile birlikte ekleniyor.Hal böyle olunca ortalama 100 kişinin katılım gösterdiği bir düğün organizasyonunun maliyeti 5.000 TL’den başlayarak 10-15.000 TL’ye kadar değişebiliyor.
Düğün fiyatlarında tasarruf etmek ve masrafları en aza indirmek istiyorsanız, şayet varsa kır düğünü yapma niyetinizden vazgeçmeli ve kapalı mekan bir düğün salonuyla anlaşmalısınız. Misafirlerinizle de birebir iletişime geçerek net bir katılımcı sayısı elde etmeniz, gereksiz yemek ve içecek masraflarından kısmanıza da yardımcı olacaktır. Düğün salonunda  kiralamak, konfeti ve süsleme paketi satın almak ve benzeri ekstralar da faturayı kabartacaktır.
Hayatınızın en önemli ve anlamlı günlerinden birisini yaşayacağınız düğün gününde tercih edeceğiniz düğün salonu için çeşitli araştırmalar yapmalı ve en ucuz fiyat teklifini almaya çalışmalısınız.


Etiketler: , ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 1.960 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.