İkinci Kez Evet

Eşimle evlendiğimizde o kadar gençtik ki o gün ne gelinlikten ne de düğünden hiçbir şey anlamamıştım. Durum böyle olunca daha evliliğin ne demek olduğunu bilemeyen bizler, evcilik oynar gibi bir 10 yılı devirdik. Sonrasında ise erken yaşta evlenmenin verdiği olumsuzluklar mı yoksa altta yatan başka nedenlerden midir bilinmez eşimle boşanmaya karar verdik.

Gelin görün ki aslında birbirimize o kadar çok alışmışız ki bu ayrılık ancak 3 ay sürdü. Eşim bir gün tek taş yüzük ile karşıma geldi ve sanki ilk kez flört ediyormuş gibi bana diz çökerek evlenme teklifi etti. İşte gerçek duyguları o anda yaşadım ve genç kızların ne kadar mutlu olduklarını düşündüm. Hemen evet denildi ve bizler gerçek bir düğün yapmaya karar verdik. Bu bizim ikinci baharımız olacaktı.

Düğün hep içimizde kalmıştı. Hiçbir şeyine karışmadığım ve ne olduğunu anlayamadığım eski düğünüme zaten düğün günü demek bile istemiyorum. Bu kez eşim her şeyi bana bıraktı ve kesininde ağzını sonuna kadar açtı. Bu konuda 8 yaşındaki kızım bana çok yardımcı oldu. Onunla beraber gelinlik seçimi ve kuaför seçimleri yaptık.

Düğün mekânını ise üstü açık bir restoranda yemekli yapmaya karar verdik. Ortalama 100 kişilik düğün oldu ve bizler için harika eğlenceli zamanlar birbirini kovaladı. Hayatımda ilk defa yaşamaktan bu kadar keyif aldım ve bana özel bir gece olduğunu sonuna kadar hissettim. Her ne kadar geç ve rötarlı bir düğün olduysa da, bu mutluluk bir ömre değerdi. Böyle bir anı değil 10 yıl yüz yıl bile beklemeyi kabul ederdim. Beni bir görseydiniz 15 lik çocuklar gibi şen ve kahkaha doluydum. Gece hiç bitmesin bu rüya hiç durmasın istedim.


Etiketler: ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 1.089 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.