Düğün Salonu Seçerken nelere Dikkat Edilmeli

Düğün salonu seçerken dikkat etmeniz gerekilenlerden en önemlisi olan kaç kişilik bir düğün yapacağınızdır. Tam sayısını elbette bilmiyorsunuz ama 3 aşağı 5 yukarı akrabalardan kimlerin geleceğini bulabilirsiniz. Özellikle yemekli bir düğün yapıyorsanız lcv ile tam sayıyı netleştirebilirsiniz. Kişi sayınıza karar verdikten sonra düğün salonlarının seçmeye başlayabilirsiniz. Tabi ki kişi sayısı belirlendikten sonra düğün mekanının fiyatlarına bakmanız gerekecek. İstanbul için düğün salonu fiyatları hakkında internette araştırma yapabilirsiniz. Forum ve bloglarda düğün töreni yapanların fiyatlar hakkında yorumları bulunuyor. Onlara da bakmalısınız.

dugun-salonu-secerken

Düğün Mekanı Nasıl Seçilir?

Düğün salonu seçerken hayallerinizi bir göz önüne getirin. Hep bir kır düğünü yapmanın hayalini kurdu iseniz sizi salon düğünü mutlu edemeyebilir. Ama siz her ne sebepten olursa olsun salon düğünü yapacak iseniz ilk önceliğiniz tüm misafirleri alacak büyüklükte büyük düğün salonu kiralamanız.

Düğün salonu seçerken yapılan ikramları iyi inceleyiniz. Genellikle verilen kuru pasta ve meşrubat o kadar kötü oluyor ki, kimsenin eli onları yemeye gitmiyor. Salonla bu konuyu konuşup her şeyi taze istediğinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca alacağınız ikramlıklar var ise onların servis edilip edilmediğini öğrenebilirsiniz.

Dans pisti bir salon düğünün olmazsa olmazları arasındadır. Olabildiğince geniş ve havadar bir yer olmasına dikkat ediniz. Oynamalardan dolayı ortamda oluşacak kötü kokular ve havasızlıkları çeken iyi bir havalandırma sistemi olup olmadığına dikkat ediniz.

Düğün salonu seçiminde önemli olan bir diğer konu ise salona yapılacak ulaşım seçenekleridir. Genellikle merkezde ve ulaşımın kolay olduğu bir noktaya misafirleriniz daha kolay ulaşacaktır. Bu konukların zamanında salona gelebilmesi için önemli bir kıstastır. Tüm bunların dışında salonda verilen kamera ve fotoğraf hizmetlerinin de fiyata dâhil olup olmadığını inceleyin ve gerekirse pazarlık ile her şey dâhil kıvamına getirin. Yine resim ve kameranın görüntü kalitesi de çok önemli olacaktır. Sizlere kalacak olan bu güzel anıların en büyük şahitlerini de inceledikten sonra kararınızı verebilirsiniz.


Etiketler: , ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 1.671 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.