Düğün Salonları Fiyatları İstanbul

istanbul düğün salonu fiyatları

Düğünüzü İstanbul da yapıyor iseniz çok şanlısınız. Öncelikle İstanbul düğün salonlarına bakın sonrasında da fiyatlarını değerlendirin. Hemen hemen her semte sayamayacağınız kadar fazla düğün salonu sizlerin bu en güzel gününe ve gecesine şahit olmak için fiyatları ile yarışıyorlar. Durum böyle olunca da fiyat araştırması yapmak ve verilen ikramları değerlendirmek sizlere kalıyor.

Düğün salon fiyatları İstanbul’un her semtine göre değişkenlik gösteriyor. Kira olarak yüksek bütçeli semtlerde düğün yapmak elbette çok kolay değil. Bu ilçelerin başında ise Caddebostan, Bebek, Nişantaşı, Beşiktaş gibi semtler yer alıyor. Bu semtlerde de zaten pek düğün salonu bulamazsınız. Genellikle restoranlar özel davetler için kapatılıyor ve buda bir hayli bir ücret ödemenize neden oluyor.

Bu saydığımız semtlerde düğünler genellikle yemekli yapılmakta ve kişi başı minimum 50 liradan başlamaktadır. Özellikle az sayıda bir konuğunuz olacaksa sizler için ideal olabilir.

Sizler illa düğün salonu arıyor ve özellikle de uygun fiyat arıyorsanız Bağcılar, Esenler, Avcılar, Maltepe, Eyüp, Bostancı, Kadıköy civarında rahatlıkla hem küçük hem de büyük düğün salonları bulabilirsiniz. Eyüp civarında düğün salonları ortalama 300 kişi için 1900 liradan başlıyor ve ikram olarak sadece kuru pasta ve meyve suyu veriliyor. Biraz daha ilerlediğinizde ve karşı yakaya geçtiğinizde örneğin Maltepe de bir düğün salonu şuanda aynı konsepte 300 kişi için 3000 liradan başlamakta.

Düğün salonlarında her zaman Avrupa yakası daha uygun olacaktır. Fazla düğün salonu olması rekabeti arttırıyor ve buda fiyatlara düşüş olarak yansıyor. Sizlerde bütçenizi ona göre ayarlayıp düğün salonları arayışına girebilirsiniz. Özellikle pazarlık yapmayı ve ikramlıkları artırmayı unutmayın. Düğün salonu fiyatları dilenildiğinde kredi kartına taksit bile yapılmakta. Bu alternatifi de göz önüne alabilirsiniz. Böylelikle maddi olarak yetersiz kaldığınız anlarda dahi taksit sizin yardımınıza koşacaktır.

Düğün Arayanlar

  • dn salonu fiyatlar
  • düğün salonu fiyatları

Etiketler: , ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 4.836 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.