Düğün Önceliklerinde Hazırlık Aşamaları

Düğün gününüz yaklaştıkça sizi de bir stres basıyor ve yetişmeyeceğini mi düşünüyorsunuz. Hiç panik yapmayın ve tüm işlemleri ile sırası ile gerçekleştirerek her şeyin ne kadar rayında gittiğini kendi gözleriniz ile görün.

Nikâh günü ve Salon Ayarlaması

İlk yapmanız gereken nikâh tarihini almanız ve daha sonrasında düğün yapacak iseniz mekan ayarlaması yapmanızdır. Salonlar özellikle yaz aylarında ful dolu olduğu için en erken zaman diliminde kaparo vererek o günü kendinize ayırmalısınız. Böylelikle artık her şeyi zamana yayarak yapmaya başlayabilir ve kendinizi büyük güne hazırlayabilirsiniz.

Gelinlik Provaları

Gelinlik seçiminiz özel olarak diktirmekten yana kullanacak iseniz en az 3 ay önceden başlamanızı öneririz. Özellikle çalışıyor iseniz provalarınız aksayabilir ve böylelikle 3 ay size bir hayli yetecektir. En az 15 gün öncesinden gelinliğiniz her hattı ile hazır olmalıdır.

Davetiye Ve Nikâh şekeri

Genellikle nikâh şekerleri ve davetiyeler aynı mekândan temin edilebiliyor. Sizlerde ister komik detaylardan oluşan bir davetiye ve nikâh şekeri ile dilerseniz gayet ağır ve özel bir ürün gurubu ile misafirlerinizi davet edebilirsiniz. Bu işlemler için en az 2 ay önceden tamamlamayı yapmanız gerekiyor. Özellikle davetiyeler yavaş yavaş dağıtılacağı için bir hayli zaman alacak ve sizi bir hayli yoracaktır. Davetlilere en az 1 ay önceden davetiyeyi göndermiş olmalısınız.

Ev Düzenlemeleri

Son bir ay kala artık evinizin her detayı bitmiş ve kapısı sizi beklemek üzere kapatılmış olmalıdır. Özellikle ev işleri çok yorucu olmakta ve son günlere bırakıldığında kız tarafını daha da fazla yormaktadır. Bu sebeple ağırdan alarak değil, seri ve akıcı olarak evi dizip bitirmeniz en doğrusu olacaktır. Sistemli yaptığınız her hareket size avantaj olarak dönecektir.

İstanbul düğün mekanlarına da bekleriz.


Etiketler: ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 1.280 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.