Düğün Günü İçin Tavsiyeler

dugun-tavsiyeleri
Düğün günü hem en çok stresli geçen hem de çok özel ve güzel geçen anlardan biridir. Düğün gününüzde yapmanız gerekenlerle ilgili tavsiyelerimiz var. Hemen hemen her çift gün boyu mutlaka birkaç kez tartışıyor ve dakikalar geçmeden yine barışarak harika bir gün geçirmeye devam ederler. Bu günü stressiz ve güzel geçirmek ise sizlerin elinde. Son dakikaya iş bırakmamak ve programlı hareket etmek sizin düğün günü daha iyi organize olmanıza ve daha mutlu geçirmenize olanak sağlayacaktır.

Düğün günü boyunca bir yardımcınız olsun

Düğün günü tavsiyeler arasında öncelikle çok sevdiğiniz bir arkadaşınızı yardımcı almalısınız. Bu her aşamada sizlere yardımcı olacaktır. Herhangi bir konuda kararsız kaldığınızda ya da acil bir yere gidilmesi gerektiğinde arkadaşınız sizin için bu görevleri üstlenecek ve sizlerde panik olma durumundan kurtulacaksınız. Örneğin kuaförden randevu alma ve zamanında kuaförde olma gibi planları arkadaşınız yapsın.

Düğün günü erkenden kalkın

Bunların dışında ise mutlaka güne erken başlayınız. Sizler her ne kadar saat ayarlamaları yapsanız da, zaman sizi şaşırtacak ve hiç ummadığınız engeller çıkarak sizi zor durumda bırakacaktır. Özellikle fotoğraf çekimi sandığınızdan daha uzun sürecektir ve bu yüzden geniş bir zaman ayırmayı unutmayınız.

Çocuklara bahşiş vermeyi ihmal etmeyin

Cebinizde fazladan bozuk paralar koymayı unutmayınız. Gittiğiniz her yerde kapılar kapanacak ve yollar bir türlü açılmayacak. Yıllardır gelenek olan damattan para koparma numaraları sizin de mutlaka karşınıza çıkacaktır. Bu sebeple hem zarf içinde çocuklara vermek için, hem de büyüklere bahşiş vermek için mutlaka hali hazırda para bulundurun.
Son rötuşlarınız olan kuaföre seçimi, araba süslemesi, fotografçı ile mutlaka bir gün önceden irtibata geçiniz ve randevularınızı tekrar hatırlatınız. Karmaşıklığın içine girmeden yavaş yavaş tüm günü geçirmeniz enerjinizin kalmasına ve düğün gününüzde doyasıya eğlenmenize yardımcı olacaktır. Bu sebeple sizlerde bu ufak tefek tüyolar ile düğün gününüzü harika geçirin ve unutulmayacak bir düğüne imza atmayı başarın.

Motivasyonunuz yüksek olsun

Düğün günü aksiliklere çıkacağına odaklanmayın. Pozitif düşünün ve o günün güzel geçeceğini hayal edin. Ufak tefek çıkan aksiliklere de nazardır deyin geçin. Gelin hanımlar düğün zamanı daha çok heyecanlanırlar. Onların telaşlı halleri sizi korkutmasın. Siz gelini sakinleştirip ona güven verecekler söylemeyi tercih edin. Soğuk kanlı olmanız size mutlu bir düğün yaşatacaktır.


Etiketler: ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 1.271 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.