Beykoz’da Hiç Unutulmayacak Bir Düğün

Hayatım boyunca hep deniz manzaralı bir yerde evlenmek istemiştim. Ancak günlük yaşamın getirdiği zorluklar benim bu hayalimi askıya almama neden olmuştu. Oysa bir gün aniden tekrar bu hayalimi kaldırdığım yerden indirmeye karar verdim. Benim için evlilik öncesi işlemler çok fazla gerekmese de ailem için çok önemliydi. Bundan dolayı onlarında kalpleri kırılmasın diye düğün öncesi her şey tam da usullere uygun oldu.

beykoz-dugun-salonlari

Kız isteme, söz, nişan merasimlerinin her biri birbirinden güzel anılar ile sona erdi ve sıra geldi en çok beklediğim ana. Düğün için araştırmalar yapmaya. İnsanlar hayatlarında sadece bir kez evlenmek için nikâh masasına otururlar, bundan dolayı bu günün benim için çok özel olması gerekiyordu. Ben de nikâhtan sonra hiç vakit kaybetmeden araştırmaya başladım. Araştırmaya başladığım zaman da aklıma hayalim geldi.

 

Deniz manzaralı düğün için yapmam gereken şey çok basitti aslında. Bu tanıma uygun yerleri incelemek. Ancak içime sadece Beykoz düğün salonları yattı ben de diğer yerlerdeki araştırmalarıma son vererek buraya yoğunlaşmaya karar verdim. Düğün salonlarının manzarası tam da benim istediğim gibiydi. Gelinliksiz olarak bile bu kadar heyecanlandıysam, düğün günü yaşayacaklarımı tahmin bile edemiyorum. Düğün salonunu tam da benim istediğim yerde tuttuk. Her şey tam da hayallerimdeki gibi gelişiyordu.

 

Düğün günü aileler ve yakınları düğün salonuna geldikleri zaman gözlerine inanamadı. Gerçekten de anlattığım kadar güzel, rüya gibi bir yerde düğünüm oluyordu. Beykoz düğün salonu özellikle akşamları tahmin edemeyeceğim kadar güzeldi. Bu kadar güzel bir yerde düğün yaptığım için duyduğum mutluluğu tahmin etmem imkânsızdı. Bu düğün salonu sayesinde yıllardır hayalini kurduğum düğünü tam anlamıyla gerçekleştirdim.

Düğün salonu seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini mutlaka okuyun.


Etiketler: , ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 1.484 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.