Beşiktaş’ta Tam İstediğim Gibi Evlenmenin Mutluluğu

Geçmişte evlenmeyi aklından bile geçirmeyen ben, çok kısa bir süre önce yepyeni bir hayata başlamak için ilk adımları atmaya başladım. Sevdiğim insan ile birlikte mutlu bir yuva kurmak için ilk adımları attık. Ancak tabi ki de bu süreçte birçok sıkıntıya da göğüs germek zorunda kaldık. Bu sıkıntılar bizi çoğu zaman yıldırmaya başlasa da çok kısa süre de bu sıkıntıların üstesinden gelmeyi başardık.

besiktas-dugunleri

Sıkıntıların sona ermesi ile birlikte nihayet kız isteme günü kararlaştırıldı. Heyecanla beklenen gün sonunda kız isteme merasimi sona erdi ve her şey yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Nişan günüdür, kına tarihidir derken nihayet düğün tarihi ve yeri de konuşulmaya başladı. İki tarafın yakınlarının da gelebileceği bir yerde düğün yapmak istedik. Beşiktaş düğün salonları bizim için çok uygun olacaktı. Biz de seçimimizi bu semtten yana kullandık. Beşiktaş’ta isteğimize göre düğün salonu bulmak tahminimizden çok kısa sürdü ancak sıkıntımız bu kadar çok düğün salonu arasından seçim yapmak oldu. Fakat en sonunda kendi kafamıza uygun bir beşiktaş düğün salonunu seçtik.

Bu düğün salonunu seçtikten sonra düğün için yemek ya da orkestra arayışını da sonlandırmış olduk. Beşiktaş düğün salonlarında aradığımız her türlü şey bulunmaktaydı. Her şeyin bu kadar hızlı olması bizim kendimize çok daha fazla vakit ayırmamız anlamına gelmekteydi.

İstanbul düğün salonları arasında tercih yapmak gerçekten kolay değil.

En sonunda düğün günü geldi çattı. İlk başlarda koşuşturmalar beni boğmaya başladıysa da son zamanlarda bunların keyifli bir heyecan olduğunu anladım. Hiç bitmeyecekmiş gibi görünen bütün bu işler, benim tahmin ettiğimden çok kısa sürelerde bitti. Ben aklımdan iyisiyle kötüsüyle bütün bunları geçirirken Beşiktaş düğün salonunda Gönül Davet Elif’te düğünüm çoktan başlamıştı bile.


Etiketler: , ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 1.238 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(1 Yorum)

    “Beşiktaş’ta Tam İstediğim Gibi Evlenmenin Mutluluğu” yazısı için yapılan geri bildirimler.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.