Bayrampaşa da Harika bir Düğün Anısı

Bayrampaşa düğün salonu

Merhaba. Bende bugün sizlerde 2 yıl önceki düğün günümü paylaşmak istiyorum. Aslında düğüne hazırlık bir o kadar stresli ve eğlenceli. Evine yeni eşyalar almak ve düğün telaşı bir hayli yorsa da tatlı bir yorulduktan başka bir şey değil. Ben bu süreci herkese göre biraz daha zor yaşadım. Neden derseniz başımda her işe karışan sanki kendi evlenecekmiş gibi hareket eden bir kayınvalide varda o yüzden. Neyse bu konuya çok değinmek istemiyorum. Düğün mekânı olarak ise Bayrampaşa düğün salonlarının arasında seçtik.


Düğün günü maalesef düğün arabasında sorun yaşayarak başladık. Düğün arabamız bir akrabanın araba olacaktı ama kendisinin cenazesi olduğu için maalesef gelemedi. Saba sabah nişanlım birkaç kişiyi sefer etti ve apar topar bir düğün arabası kiraladık. Güzelce süslendi ve her şey düğün saatine yetişti çok şükür.
Ben o gece hiç uyuyamadım. Bir tülü gözüme uyku girmedi. Kuaföre de kayın validem bana bir hayli karışınca küçük çaplı bir kriz yaşanmadı değil. Yok, efendim saçım topuz olursa daha güzel olurmuş. Ben açık ve bukleli istiyordum ve sonunda öyle de oldu. Daha sonra ise nişanlım beni kuaförden almaya geldi. İlk gördüğünde gözlerimiz doldu inanabiliyor musunuz? Çok duygusal ve hoş bir andı. Kayınvalidemde çatlamıştır herhalde.
Düğün yerimiz olan Bayrampaşa düğün salonuna geldiğimizde salonun bir hayli dolu olduğunu gördüm. Biz 300 kişilik düğün olur sanıyorduk ama umduğumuzdan daha kalabalık bir düğün oldu. Kalabalığa rağmen masa ve sandalyeler bir hayli yetti ve hiçbir sorun olmadı. Düğün gecem harika şarkılar eşliğinde geçti ve bol bol oynadık. Allah herkese istediği bu mutluluğu yaşatır inşallah.

Bayrampaşa düğün salonu sahibi sayın Hakan beye de teşekkür etmeden geçemeyeceğim. İstanbul’da düğün mekanı arıyorsanız mutlaka sizde Bayramğaşa’da bir salon seçin derim.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 1.475 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.