Bayan Orkestra ile kına gecelerinde eğlence

Bayan Orkestra Serap ve Gökçen

Kına gecesi organizasyonlarında genelde orkestra erkeklerden oluşuyordu, uzun zamandır orkestralık yapan anne ve kızdan oluşan Bayan Orkestra grubu, kadınlar arası eğlencelerden talepler çoğalmaya başlayınca sadece kadınlar arası eğlencelerde sahne almaya başladılar.

Uzun zamandır kadın, kadına eğlencelerde sahne alan ve her türlü repertuarı ile her kesime hitap eden bayan orkestra kına gecesi dahil olmak üzere kadın, kadına düzenlenen her türlü eğlencede hizmet vermektedir…

Verdikleri hizmet orkestra ile de sınırlı değil…

Bayanlardan oluşan bir ekiple ihtiyacınız olacak bir çok şeyi karşılıyolar. Bayan garson, Bayan davulcu, Bayan fotoğrafçı, Bayan kameraman gibi organizasyonda ihtiyacınız olacak herşeyi bayanlardan oluşan ekip ile temin ediyorlar.

Sektörde “Bayan Orkestra” olarak marka haline geldiler.

Yılların vermiş olduğu emek ve profesyonellikle birlikte gelen iş taleplerinden memnun kalan anne ve kız “Bayan Orkestra” olarak marka haline geldiler, Bayan Orkestra artık onların markası…

Bayan Orkestra ile iletişime geçmek için web siteleri olan www.bayanorkestra.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


Etiketler: , ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 2.152 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(1 Yorum)

  1. Cangül Doldurur diyor ki:

    İşlerini gerçekten çok iyi yapıyorlar. Aldıkları parayıda sonuna kadar hak ediyorlar. Hayatım boyunca bu kadar neşeli, enerji dolu, eğlenceli ve insanları eğlendirmeyi seven Anne & Kız görmedim diyebilirim. Gerçekten çok başarılılar.


Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.