Bakırköy’de Apar Topar Evlendik

bakirkoy-dugun-salonlari

Bizim düğün günümüze o kadar hızlı karar verirdi ki, açıkçası gönlümüzce beğendiğimiz bir düğün yapma fırsatını pek bulamadık. Benim hayallerimin düğünü hep kır düğünü olsa bile, düğün günümüze bir hafta kala ancak Bakırköy düğün salonunu bulabildik. Bakırköy aslında hem bize, hem de erkek tarafına çok yakın bir yer olduğu için dışarı semtlere pek kaymadık.

Düğün günüme kadar ne kadar çok çalıştığımı anlatmama gerek yok. Nikâh tarihimden ortalama 1 ay sonra evlenmiş bulduk kendimizi. Neden bu kadar hızlı oldu diye merak mı ettiniz. Çünkü eşim bir an önce askere gidecekti ve bizde asker öncesi bu ilişkiyi mutlu sona kavuşturmayı planladık.

Bakırköy’de düğün salonları genellikle hep aynı büyüklükte. Bir hayli kabalık bir aileye ortam sağlayabilen bu semt bizimde ilk tercihimiz oldu ve hafif küçük bir bahçesi de olan düğün salonunu yanlış hatırlamıyorsam 3 bin liraya tuttuk. İçin pasta kuruyemiş ve meyve suyu ikramı da dâhildi.

Düğün günümde ise heyecan elbette en üst sınırdaydı. O gün nasıl kalktım, nasıl kuaföre gittim hiç hatırlamıyorum. Kuaför, amcam olduğu için o konuda hiç zorlanmadık ve para harcamadık. Bu durum bile bize en az bin lira avantaj sağlamış oldu. Düğün günü o kadar çok para gidiyor ki, bir bakmışsınız sıfırı tüketmişsiniz.

Bizim düğünümüz saat 7 gibi başladı ve nikâh oldu. Bakırköy düğün mekânına nikâh memurunu getirmekte ayrı bir ücret ona hiç değinmek bile istemiyorum. Gecenin sonunda yaptığımız harika bir düğün ve eşimin birkaç gün sonra gideceğini bilmenin üzüntüsü vardı. Şimdi ne mi yapıyorum. Son 4 ayı iple çekiyorum. Bir an önce ona kavuşmak ve gerçek bir balayı tatiline çıkmayı bekliyorum.


Etiketler:

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 882 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.