Bahçelievler Havuzlu Düğün Salonları

balayi-suiti

Size Bahçelievler‘de havuzlu bir düğün salonunda yaptığımız düğünden bahsedeceğim. Bu mutlu günümü sizlerle paylaşmak istiyorum. Nasıl oldu nasıl bitti anlayamadım ama 3 aylık flört dönemi hemen nişanlılık ile 3 aylık nişanlılık dönemi de evlilik ile sonuçlanıverdi. Bu kadar hızlı olmamızın nedeni galiba aşkımıza duyduğumuz güven duygusuydu ve öylede oldu. 2 yıldır evliyim ve her gün iyi ki evlenmişim diyorum. Sizler ile düğün gecemi paylaşıp heyecanlarımı anlatmak istiyorum.

Eşimle her ne kadar kısa süredir tanışıyor olsak da, düğün hakkında ki kararlarımız hep birbiri işle tuttu. Be de hep havuz başında bir düğün yaptırmak isterdim ama ne kadar tutacağı hakkında bir bilgi sahibi olamazdım. Öncelikle toplamda 300 kişi olacağımızı hesaplayınca yemekli havuz başı düğünü daha çok mantıklı gelmeye başladı. Biz aslında Avcılarda otuyoruz am istediğimiz gibi bir mekân pek bulamadık.

Bir arkadaşın tavsiyesi ile Bahçelievler havuz başı düğün yapılacak olan bir mekânın adresini bizlere verdi. Tesadüf gittiğimiz akşam bir düğün vardı ve bizler ne kadar özenli çalıştıklarını görüne hayran kaldık. Hemen sıkı bir pazarlık ve 300 kişi için iki sene ince 10 bin liraya anlaştık. Canlı pasta ve canlı orkestrada istediklerimin arasındaydı.

Bu arada sevemediğim tek şey sadece fotografçıların çekim yapmasına izin olmasıydı. Bir çok kişi çekim yaparken uyarıldı ve bu beni çok fazla rahatsız etmeye başladı. Bunun dışında ise her şey harikaydı. Düğün fotoğrafçıları tabi ki kazanacak ama davetlilerimizin fotoğraf çekmelerine de karışmamaları gerekirdi. Hele disko müzikleri çıktığında tüm gençlerin piste çıkması harika bir görüntü oluşturdu.

Bahçelievler düğün mekânlarında yapmış olduğumuz bu kutlamadan son derece menün kaldık. Mekân hem temiz hem de güler yüzlü personellere sahipti. Bizden sonra önerdiğimiz 2 çift daha düğün yaptı mekânda. İşte gerçek hizmet karşılığını bir şekilde buluyor. O gecen aklımda kalan ise gelinliğime vişne suyunun dökülmesi idi. 🙂

Düğünden sonra tam bir balayı yaşamak için Antalya’ya gittik. Balayı anımızı anlatmıyorum. Sizde evlenince yaşadığınızda anlarsınız eminim.  Düğün sonrası güzel bir balayı bütün düğün telaşınızı ve yorgunluğunuzu alacaktır.


Etiketler: , , ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 1.516 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.