Bağcılarda Kalabalık Bir düğün İle Dünya Evine Girdim

bagcilar-dugun-salonlari

Kim ne dersin desin ama bir genç kız için düğün gününden daha özel bir an olamaz. Bağcılar düğün salonları hikayemizin başlangıcı oldu. Benim evliliğim aslında severek ve yıllarca aşk yaşadığım biri ile gerçekleşmedi. Bizim buraların adetlerine göre aileler oturulur karar verilir, yalan yere kızın fikri alınır ve evlilik gerçekleşir. Her ne kadar bende de durum böyle olmuş olsa da, ben eşimi daha gördüğüm ilk anda sevmeyi başardım. Kız isteme merasimleri oldu ve Bağcılar düğün salonlarına bakmak üzere son aşamalara gelindi.

Kayınvalidem sağ olsun biraz daha anlayışlıdır. Bana hangi salonu beğenirsem onu tutacaklarını söyledi. Bütün gün bağcılar düğün mekânlarını gezdik ve en sonunda 400 kişilik pastalı düğün salonu ile anlaştık. Her ne kadar tam olarak anlamasam da ortalama 3 bin lira verdiklerini biliyorum.

Düğün günü ise tam da benim istediğim gibi başladı. Gelinliğim tam istediğim şekilde dikilmiştir. Tesettür gelin saçımda harika toplanmış ve arkada çok farklı bir model ile beni çok mutlu etmişti. Eşim pek sevmediği için gelin makyajı yapmadım ama bu durumdan da çok da şikâyetçi olmadım zaten.

Ben biraz çekingen biriyimdir. Düğün günümde bu durum bir hayli arttı. Deli gibi aç olmama rağmen kimseye ben açım diyemedim. Eşim beni kuaförden almaya ve kız evine götürmeye geldiğinde de heyecandan onunla hiç konuşamadım. Babamın evinden çıkış anımız ise çok duyguluydu. Annemin ağlamaları ve babamın gururlu tavırları beni daha etkiledi. Her ne kadar uzak yerde oturmayacak olsam da baba evine veda etmek gerçekten çok zormuş. Daha sonra ise Bağcılar düğün salonuna geçtik ve düğün gecemiz harika bir şekilde başlayıp, yine sorunsuz bir şekilde sona erdi.


Etiketler: , ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 1.467 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.