Avcılar da Hüzünlü Düğün Partisi

avcilar-dugun-salonlari

Düğün günümde başıma gelenleri herkes ile paylaşmak ve bilgilendirmek adına anılarımı sizler ile paylaşmak istedim. Benim düğün günüm bir numara ve harikaydı diyemeyeceğim pek. Hiç olmayacak ve binde bir yaşanacak bir kötü olay düğünümüzün üzerine karabulut gibi çöktü.

Aslında her şey bir masal gibiydi. Her şey sırası ile ilerliyor ve tam da olması gerektiği gibi oluyordu. Nişanlım her zaman anlayışlı ve her kararı bana bırakan biridir. Bu sebeple harika bir düğün olacağını umuyor ve gün geçtikçe daha da heyecanlanıyordum. Her şey hazırdı. Avcılar düğün mekânımızı ayarlamış ve günlerin geçmesini bekliyorduk.

Düğün günüme 3 gün kala ise damat tarafının hanesine bir karabulut gibi en yakın akrabalarının trafik kazası geçirdiği haberi geldi. Nişanlım ve tüm ailesi resmen yıkıldı. Dolayısı ile bende onların bu acısını paylaştım ve düğün günüm yaklaşırken olan bu durum içinde ayrıca bir üzüldüm. Bu sebeple son anda düğün yapılmaktan vazgeçildi.

Aslında avcılar düğün salonu tutulmuş ve her şey tamamlanmıştı ama biri komada can çekişirken biz orada göbek atacak değildik. Bu sebeple düğün salonu ile konuştuk ve sadece nikâh ve takı merasimi yapacağımızı söyledik. Onlarda sağ olsunlar bu durum karşısında ücrette daha da fazla indirim yaptılar ve bizlerin hayatını kolaylaştırdılar.

Düğün günü her gelin gibi gelinlik giydim, saçım ve makyajım yapıldı ama ortama hep bir sessizlik hâkimdi. Gelin makyajları ne kadar bilmek isterseniz birkaç kuaföre gidip konuşun derim. Nişanlımın moraline hiç değinmek bile istemiyorum. Saat 8 de başlayacak olan düğünü saat 6 gibi başlattık ve 8 gibi de bitirdik. Her ne kadar istediğim gibi bir düğün olmadı ise de, artık yapabilecek bir şey olmadığının farkındaydım. Eşim bana ileride ikinci bir düğün yapma sözü verdi ama bu ne kadar gerçek olur ve ne kadar fazla tat verir orası bilinmez.


Etiketler: , ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 1.083 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.