Ataşehir Düğün Salonları Bir harika

Yaklaşık 3 yıldır flört ettiğim sevgilim ile nihayet evlenme kararı aldık ve geçen ay bu kararı uygulayarak mutlu yuvamıza kavuştuk. Sizlere hem örnek olması açısından hem de heyecanlarınızı yenebilmeniz açısından birkaç fikir vererek düğün günümü anlatmak istiyorum. Düğünümüz Ataşehir düğün salonunda oldu. Gayet güzel ve nezih bir semt olması açıkçası beni biraz büyüledi. Düğün mekanı seçerken oturduğumuz Küçükbakkalköy semtine yakınlığını da düşünerek İstanbul, Ataşehir’de düğün salonumuzu tuttuk. Hem akrabalarımızın çoğu da İstanbul anadolu yakasında oturduğu için güzel bir fırsat oldu diyebiliriz.
Ben çok pimpirikli bir gelin adayıydım. Saçın yetişir mi? Makyajım tam istediğim gibi olur mu? Soruları beni mahvedip durdu. Nişanlım bu huyumu bildiği için bize tanıdık bir kuaför ayarladı. Sağ olsun gün boyu tüm kaprislerimi çekip durdu. Gelin saçımla tam 3 saat uğraştı diyebiliriz.
Anne ve babamı Ataşehir düğün salonuna gönderdim ve son organizasyonları yapmalarını istedim. Her ne kadar bir organizasyon firması tuttuysak de ben yine de her şeyin yolundan gittiğine bir türlü emin olamadım nedense. Biz de kuaför çıkışı fotografçı ile buluştuk ve harika resimlere imza attık. Benim pimpirikli olduğumu bilen nişanlım bir an önce salona gitme derdindeydi. O her ne kadar yeter bu kadar resim dediyse de ben yine de yılmadım ve fotoğraf çekimimi kısa sürdürmedim.
Düğün salonuna yaklaşık 2 saat önce vardık. Daha kimse yoktu. Her gelin yapar mı bilmiyorum ama ben detaylı olarak inceledim. Eksik gördüğüm birkaç noktayı hemen organizasyonu yapan firma ile paylaştım ve anında çare buldular. Sonuçta bu düğün gecem için tonlarca para harcadım ve her şeyin en güzelini beklemek benim en doğal hakkım.
Konuklar yavaş yavaş gelmeye başladıktan sonra asıl heyecanım arttı ve ilk dans müziğimizde sanki bu yaşadıklarımın hayal olduğunu düşündüm. Tüm gece harika ve soluksuz geçti diyebilirim. Sizlere önerim sizlerde hassas olun ve her işinize bakacak birilerini mutlaka görevlendirin.


Etiketler: ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 2.196 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.