2013 Trend Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri 2013

gelinlik-modelleri-2013

2013 gelini olmaya hazırlanıyorsanız bu yıl çok şanslısınız. Birbirinden güzel gelinlik modelleri vitrinlerde yerini almaya başladı. Bu yıl özellikle kırık beyaz rengi öne çıkıyor ve gelin adaylarını daha hoş bir görüntüye kavuşturuyor. Artık o çiğ beyaz renkte bir gelinlik bulmak nerede ise imkânsız hale geldi diyebiliriz.
2013 trend gelinlik modelleri ile sizlerde hem düğün gününüzde rahat olacak hem de yeni moda bir ürün giydiğiniz için memnun kalacaksınız. Harika bir gelinlik ve harika ir gelin saçı ile tam da hayal edileni ortaya çıkaracak ve baktıkça gözlerin alınamadığı bir gelin olma şansını yakalayacaksınız. Sizlerde bu özel gecede yeni modelleri inceleyin ve en önemlisi de kendinize uygun olan bir model almaya karar verin.
2013 Gelinlik Modellerinde Sadelik Ön Planda
Çocukluğunuzdan kalma hayalleri bir kenara bırakın. 2013 gelinlik modellerinde artık balık gelinlik modelleri çok sık kullanılıyor. Çok kabarık olmamak ile beraber prenses modeller elbette her zaman yerini alıyor.
Dantel detayları ise bu yıl yine kendini çok sık gösteriyor. Özellikle etek kısmında kullanılan danteller hem bir kibar görüntü hem de gizli bir cazibe katıyor. Bu yıl özellikle sırt dekolteli gelinlikler ve pencere şeklinde inen dantelleri bir dekolte ile harika bir uyum yakalayabilirsiniz. Dantel uyumu ile gelinliğiniz daha fazla anlam kazanacak ve sizi şık bir hale getirecektir.
Aslında ilk kural, önce kendinize yakışan modeli bulmak ve daha sonra moda ile olan uyumunu sorgulamak olacaktır. Sizlerde vücut tipinizi iyice özümseyin ve sizin beğendiğiniz bir gelinlikten ziyade, sizi çok daha şık gösterecek ve vücut tipinize yakışacak bir gelinlik seçin.

Her zaman evleneceğiniz yılın trendlerini de takip etmek zorunda değilsiniz. Dantelli gelinlik size daha çok yakışıyorsa ve bu sizi güzel gösteriyorsa tercih etmemeniz için hiçbir neden yok. Gelinlik seçiminde sizi en güzel arkadaşlarınız görür ve beğenir. İlk olarak onların fikrini alın sonrasında annelerinize de danışın. Gelinlik modeli beğenirken kendi fikrinizi de ön planda tutun. Harika bir düğün olacaksa bu sizin istediğiniz gelinlikle olmalı. Bunu unutmayın!

2013-gelinlik-modelleri-8 2013-gelinlik-modelleri-7 2013-gelinlik-modelleri-6 2013-gelinlik-modelleri-5 2013-gelinlik-modelleri-4 2013-gelinlik-modelleri-3 2013-gelinlik-modelleri-2 2013-gelinlik-modelleri-1


Etiketler: ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 2.694 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.