200 Kişilik Düğün Mekanları Ve Fiyatları

200-kisilik-dugun-salonu

200 kişilik düğün genellikle çok fazla akrabaya sahip olmayan aileler için tam ideal alanlardır diyebilir. Özellikle 200 kişi gibi az bir sayı olunca, dilerseniz biraz daha bütçeyi arttırıp yemekli düğün yapma şansını da elde edebilirsiniz.

Özellikle kır düğünü düşünüyorsanız Sarıyer düğün mekânlarına bakabilirsiniz. Genellikle 200 kişilik açık kapalı mekânları ile hizmet veren bu alanda hem çok güzel bir düğünü gerçekleştirecek hem de sizler aradığınız mekânları bulma şansına sahip olacaksınız.

200 kişilik düğün için alternatif bir diğer mekân ise tekne düğünleri olabilir. Ortalama 200 kişi düğün fiyatı size 7 binden başlayacak şekilde fatura edilecek ama harika bir düğüne ev sahipliği yapmış olacaksınız. Yemekli olarak düşünürseniz bu fiyat çok daha fazla olabilir tabi.

Beşiktaş’ta Gönül düğün salonunda ise 200 kişilik düğün fiyatı 8 bin liradan başlıyor ve ufak tefek ikramlıklar da sunuluyor. Mekân süslemesi ve müzik gibi ek durumlarda fiyata dâhil oluyor.

Nişantaşı dolaylarında bir mekân arayanlar için ise Nişantaşı terası tercih edebilirler. Fiyat olarak seçeceğiniz menüden hesaplanacağınız için tam bir bilgi veremiyoruz ama miktarın biraz fazla tutacağını düşünüyoruz. Yine de şık bir düğün yapmak için alternatif olabilir.

Bir diğer 200 kişilik düğün alternatifi ise Büyükçekmece Aqua Marine olabilir. Burada da yemekli olarak tercih yapabilir ve kişi başı 50 liradan başlayan yemekli düğünlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aslında her bütçeye göre düğün yapabilmek mümkün. Önemli olan 200 kişilik bir düğün için kalabalık mekânlardan kaçınmak ve salonu dolu dolu göstermek olacaktır. Bazı düğün salonları ise iki aşamalı yaptıkları salonu ile bu soruna çare buluyorlar. Açıldığında 500 kişi ama kapandığında da 200 kişilik bir mekân olması hiçte zor olmuyor.


Etiketler: ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 3.658 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.