100 Kişilik Düğün Salonları

100-kisilik-dugun-mekanlari

Düğününüz kaç kişilik olacak?

Eğer sizlerde kalabalığı sevmiyor ya da fazla bir akrabaya sahip değilseniz 100 kişilik düğün harika seçim olacaktır. Özellikle az kişi olduğu için harika bir yemekli düğünde yapılabilir ve gelen konuklar fazlası ile ağırlanabilir. Sizler için 100 kişilik düğün salonlarını araştırdığımızda hiç zorlanmandan bulacağınızı gördük. Daha büyük kapasiteli olan düğün salonları bile 100 kişilik için düğün yapıyor ve ona göre ücretlendirmeyi belirliyorlar.
Pastalı düğün yapacak iseniz kişinin çok büyük önemi bulunmuyor. Klasik olan salon parasından ücretlendiriliyorsunuz. Özel ek ikramlar var ise belki bunlardan dolayı bir indirim alabilirsiniz ama genelde pastalı olduğu için sabi ücret ödemeniz muhtemeldir. 100 kişilik pastalı düğün için sizler ortalama 3 bin lira ile 5 bin lira arasında değişen ücretlerde hesaplama yapabilirsiniz.
Eğer 100 kişilik yemekli düğün yapacak iseniz, ortalama 8 milyarda bir bütçe söz konusu olacaktır. Aslında bu bakıldığında gayet uygun bir fiyat güzel bir düğün ve özel yemekler düğünlerinizi çok daha güzel bir hale getirecek. 100 kişilik düğünler genellikle küçük bir salonda ya da daha çok bir taverna mekânları ya da restoran mekânlarında da yapılabilir. Böylelikle hem daha sıcak hem de daha samimi bir ortam oluşturacaktır.
100 kişilik düğünler için özellikle elit alanlar olan Nişantaşı, Caddebostan, bostancı, Kadıköy gibi istanbul düğün mekânlarına bakabilirsiniz. Hem güzle bir atmosfer hem de az sayıda konuk ile bizce yılların en harika düğünü olacaktır. Kabalık her ne kadar güzel olsa da, az sayıda konukları olan düğünler ise ayrı bir samimi havada geçiyor ve genellikle birinci derece yakınlar geldiği için çok güzel görüntüler çıkabiliyor. Sizlerde bu güzel gecenizde harika bir düğün ile imzanızı atmayı başarın.

Düğün davetli sayınız daha fazla ise 300 kişilik düğün salonlarına bakabilirsiniz.


Etiketler: , ,

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız

Görüntülenme: 4.664 kez izlendi

Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Düğün salonu hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 İstanbul Düğün Salonları Düğün Mekanları - İstanbul'un en güzel düğün mekanları

İstanbul düğün salonlarına ulaşmak ve düğün yapmayı planladığınız ilçelerde mekan seçip karar vermek için doğru adrestesiniz.Düğün salonu fiyatları, düğün hazırlıkları, Anadolu yakası düğün mekanları.